Program konferencji 2017


 

Program VII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej Młodych Naukowców oraz XXII Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Uczelni Medycznych

 

Czwartek, 06 Kwietnia 2017

13.00- 17.00 Rejestracja

14.15- 14.30 SALA A: Otwarcie Konferencji
                   - prof. dr hab. Agnieszka Hałoń

14.30- 17.00 Sesje I-III część I, sesja IV

                   SALA A: Sesja Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej         

                   SALA B: Sesja Pediatryczna

                   SALA C: Sesja Farmaceutyczna

                   SALA D: Sesja Stomatologiczna

17.00- 17.30 Przerwa

17.30- 20.00 Sesje I-III część II

                   SALA A: Sesja Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej   

                   SALA B: Sesja Pediatryczna

                   SALA C: Sesja Farmaceutyczna

21.00- 24.00 Program Rozrywkowy - Szklana Ćma - ul. Ofiar Oświęcimskich 17, Wrocław

 

Piątek, 7 Kwietnia 2017

07.30- 12.00 Rejestracja

08.00- 10.00 Sesje V-VII część I,

                   SALA A: Sesja Case Report                     

                   SALA B: Sesja Zabiegowa

                   SALA C: Sesja Chorób Zakaźnych

10.00- 10.15 Krótka przerwa

10.15- 12.00 Sesje V-VII, część II

                   SALA A: Sesja Case Report

                   SALA B: Sesja Zabiegowa

                   SALA C: Sesja Chorób Zakaźnych  

12.00- 12.15 Krótka przerwa

12.15- 14.00 Sesje V część III, sesja IX część I

                   SALA A: Sesja Case Report

                   SALA B: Sesja Case Report II (j. ang)

14.00- 14.30 Przerwa

14.30- 16.30 Sesja VIII cz I, sesja IX część II, sesja X

                   SALA A: Sesja Nauk Podstawowych

                   SALA B: Sesja Case Report II (j. ang)      

                   SALA C: Sesja Hematologiczno-Onkologiczna            

16.30- 16.45 Krótka przerwa

16.45- 18.30 Sesje IX część III,

                   SALA B: Sesja Case Report II (j. ang)

21.00- 23.00 “Kawiarenka Naukowa”

 

Sobota, 8 kwietnia 2017

07.30- 12.00 Rejestracja

08.00- 10.00 Sesje XI-XIII część I

                   SALA A: Sesja Kardiologiczno-Angiologiczna

                   SALA B: Sesja Internistyczna

                   SALA C: Sesja Kontrowersje i Trendy w Medycynie

10.00- 10.15 Krótka Przerwa

10.15- 12.00 Sesje XI-XIII część II

                   SALA A: Sesja Kardiologiczno-Angiologiczna

                   SALA B: Sesja Internistyczna

                   SALA C: Sesja Kontrowersje i Trendy w Medycynie

12.00- 12.15 Krótka Przerwa

12.15- 14.30 Sesja XII część III, sesje XIV- XV

                   SALA A: Sesja Neurologiczno-Radiologiczna

                   SALA B: Sesja Internistyczna

                   SALA C: Sesja Nauk o Zdrowiu

17.00- 20.00 Gala w Oratorium Marianum, pl. Uniwersytecki 1

                  - Wykład Gościa Specjalnego - dr Adam Domanasiewicz

                  - Podsumowanie Konferencji i wręczenie nagród

                  - Koktajl